Beklentilerin Üzerinde Yaratıcı Hizmet

1997'den günümüze uzanan bir hikaye; Kanepe, yatak, modüler mobilya gibi ürün imalatı ile başladığımızdan bu güne çok şey değişti. Sıradan yapılan mobilya tasarımlarınız her yerde olduğunu gördük, sıradanlıktan sıkılıpta bizimle bakış açısını değiştiren müşterilerimize kulak verdik ve her seferinde daha iyi projeler ile daha başarılı ürünler çıkarttık.

Fikirlerimiz teknoloji ile birleşti ve müşterilerimiz ürünlerin tasarımlarını 3 boyutlu çizim ortamları ile görüp istediği değişikliği gönüllerince yaptırdı, istenilen her yeni değişiklik aslında farklı tasarımlarında ortaya çıkmasını sağladı. Müşterilerimizin hayal ettiklerini proje uzmanlarımız gerçeğe dönüştürdü böylelikle sizin istedikleriniz hayal olmaktan çıkıp gerçek ile buluştu.

Ray Center bugün hayalleriniz ile gerçek arasında ki tek farkın ilk adımı atmak olduğunu anlatmak istiyor. İlk adımı siz atın ve bizimle tanışın. Geri kalanını daimi dostluğa bırakın.

yusufsarialp

Yusuf Sarıalp

Genel Koordinatör


İşini sever ve ekibi ile koordineli çalışar, Sıradanlıklardan sıkılmış yeni projelere meraklıdır. Müşteri memnuniyeti onun için çok önemlidir.

serhatsarialp

Serhat Sarıalp

Satış / Pazarlama

 

Müşterilerimizin memnuniyeti ve doğru kitleye ulaşımında hızla ilerlememizin temel taşı olan Serhat, Müşterilerimizin hayallerine ortak olmaktadır.

alirizakandemir

Ali Rıza Kandemir

Proje Uzmanı

 

Başarılı projelere imza atmıştır, yeni çalışmalar çıkartmaktan mutluluk duyar, ekibi ile kaliteli ve hızlı işler çıkarma konusunda en iyisidir.

mehmetguler

Mehmet Güler

Proje Sorumlusu

 

Ali Rıza'nın hayalleri ile kendi hayallerini birleştirip ortaya farklı projeler çıkaran Mehmet, proje üretmekte ve müşteriye sunmakta bayrak taşıyor